درباره همفکر

همفکر فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان، سرمایه‌گذاران و تمامی علاقه‌مندان است تا به شبکه‌سازی،‌ تبادل نظر و یادگیری از یکدیگر بپردازند. همفکر در اصل یک گپ‌وگفت دوستانه در یک فضای غیر رسمی است، حضور در آن مستلزم هیچ پیش‌نیاز تخصصی نیست و فقط با ثبت‌نام که برای رزرو جا انجام می‌شود امکان حضور علاقه‌مندان فراهم می‌شود. این رویداد می‌تواند در محل یک شرکت، سازمان، رستوران، کافی‌شاپ یا هر محفل دوستانه‌ای که امکانات پذیرایی و دورهمی را داشته باشد برگزار شود، برای علاقه‌مندان به کارآفرینی، ارتباط با دیگران و خصوصا ارتباط در فضای واقعی، استفاده از تجربیات دیگران و صحبت پیرامون دغدغه‌ها و مسائل مشترک به اندازه تمام تخصص‌ها و ایده‌ها اهمیت دارد.

  • یافتن سرمایه‌گذار
  • یافتن سرمایه‌گذار
  • دانش افزایی
  • یافتن هم‌تیمی

تاکنون چه کارهایی برای همفکر در ایران انجام شده است

 

هر رویداد حاوی مکالمه‌ای است که پتانسیل پیشرفت را دارد. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که با افراد هم حوزه کاریمان صحبت کنیم تا آن را بیابیم.

 

50 شهر
9+سال
70k شرکت کننده
900+رویداد

مهمانان ویژه
دوازدهمین همفکر شهرکرد

 

photo_2023-06-11_07-49-18
مهندس کامران یزدانی نیا
بنیان گذار راست چین

مدیر بزرگترین مارکت پلیس قالب ها و افزونه های وردپرسی ایران اینجاست تا بهت کمک کنه گامهای بعدیت را حساب شده تر برداری .

 

photo_2023-06-12_09-38-54
احسان فتاحی
مدیر محصول و مارکتینگ

یک مدیر توانمند و موفق در زمینه طراحی و پیاده سازی کمپین و تربیت نیروهای متخصص در حوزه محصول و مارکتینگ دعوت همفکر را پذیرفته .

 

photo_2023-09-12_06-52-09
بهناز میرابوالقاسمی
مدیر پشتیبانی

یک مدیر پشتیبانی با توانمندی بالا در هدایت تیم و کسب رضایت 90درصدی مشتریان به رویداد ما دعوت شده . برای گسترش کسب کارت رضایت مشتری را به شعف و وفاداری تبدیل کن و از بهناز راهنمایی بگیر.

sina1
سینا منصوری
مدیر کنترل کیفی

مدیر کنترل کیفی راست چین سخاوتمندانه اینجاست برای یاری تو در انتخاب مسیر حساب شده و مطمئن .

 

photo_2023-11-26_09-18-06
محمدرضا علی دوستی
مدیر فنی راست چین

اینجا یک مدیر مسلط و باتجربه دعوته که میتونه مسیرت برای رسیدن به جایگاه بهتر را تسهیل کنه یا بهت کمک کنه چطور زیرساخت هاتو حرفه ای بچینی .

photo_2023-09-06_10-22-09
محبوبه حیدری
مدیر سئو راست چین

با افتخار میزبان یکی از متخصصین مطرح سئو در استان هستیم که میتونه یک انتقال اطلاعات عالی را بستر سازی کنه و در مورد سئو بعنوان یکی از پولسازترین شغل‌ها راهنمایی بگیری.

IMG_3141
مصطفی علیدوستی
طراح و گرافیست راست چین

یک طراح و گرافیست کار کشته و خلاق در تیم راست چین هست که این بار به عنوان مهمان خیلی خاص به همفکر دعوت شده تا به علاقه مندان این حوزه کمک کنه از مهارت هاشون در بازار کار چگونه بهترین استفاده را بکنند.اگر دنبال یک جهت درست برای مسیرت هستی گپ و گفت با مصطفی علیدوستی را از دست نده .

محمد
محمد یزدانی نیا
مدیر توسعه راست چین

یک توسعه دهنده و متخصص وردپرس همفکری ها را همراهی میکنه. بهره گیری از تجربیاتش میتونه برای تو نقطه اغاز یک موفقیت فوق العاده باشه.

 

 

نظرات بنیانگذاران همفکر

آنچه بنیانگذاران درباره همفکر گفتند را بخوانید

حامیان همفکر